Skopje City Square View

Apartament

Skopje, Macedonia Północna11 Oktomvri 2-5/11, 1000

  • Do 4 osób
  • Powierzchnia: 35 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 1

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

  • Korzystasz bezpłatnieNie pobieramy opłaty za sprawdzenie ofert.
  • Sprawdzasz bez zobowiązańSam wybór dat nie oznacza rezerwacji.
  • Poznaj obiekt przed rezerwacjąZdjęcia, wyposażenie i opinie w jednym miejscu.
  • Jasne warunki rezerwacjiPłatność i anulowanie poznasz przed potwierdzeniem.

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie Skopje City Square View?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

„Apartament z balkonem” oferuje 35 m² dla maksymalnie 4 osób. Układ obejmuje 1 sypialnię. Do samodzielnego przygotowania posiłków jest kuchnia lub aneks kuchenny. W tym apartamencie można korzystać z pralki, balkonu lub tarasu i prywatnej łazienki. Wyposażenie kuchni: płyta kuchenna, piekarnik, lodówka, ekspres do kawy. Skopje City Square View znajduje się w miejscowości Skopje.

Budynek jest wyposażony w windę. Kamienny Most znajduje się 1,3 km od obiektu.

Skopje City Square View oferuje transfer lotniskowy za dodatkową opłatą.

Odległości są orientacyjne. Długość trasy może się różnić.

Odległości do wybranych miejsc

Kamienny Most1,3 km
Museum of the Macedonian struggle330 m
Ostrovo Arboretum6,8 km
Holocaust Memorial Center for the Jews of Macedonia390 m

Czy ten obiekt odpowiada Twoim potrzebom?

Może pasować, jeśli…

  • Planujesz przygotowywać posiłki? „Apartament z balkonem” ma kuchnię lub aneks.Zobacz szczegóły
  • Jeśli chcesz prać podczas pobytu, „Apartament z balkonem” ma własną pralkę.Zobacz szczegóły
  • Podróżujecie w kilka osób? „Apartament z balkonem” pomieści do 4 osób.Zobacz szczegóły

Sprawdź przed rezerwacją

  • Skopje City Square View oferuje transfer lotniskowy za dodatkową opłatą.Sprawdź zasady

Wybór pokoi

Apartament z balkonem

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Wiek przy zameldowaniu

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Pobyt dzieci

Goście mogą przebywać w obiekcie niezależnie od wieku.

Pobyt dzieci jest dozwolony.

Internet

Goście mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Informacja obiektu — język oryginału

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Obiektem zarządza osoba prywatna.

Języki
  • angielski
  • MK
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Skopje City Square View - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • klimatyzacja
  • całkowity zakaz palenia
  • transfer lotniskowy
  • winda

Skopje City Square View na mapie: Skopje

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w Skopje City Square View?

Zameldowanie: od 13:00 do 00:00. Wymeldowanie: od 00:00 do 10:00.

Jakie zakwaterowanie oferuje Skopje City Square View?

Apartament z balkonem: do 4 osób; 35 m²; liczba sypialni: 1; duże łóżko (typu king-size). Zobacz także szczegóły wyposażenia.

Czy w Skopje City Square View można samodzielnie gotować lub zrobić pranie?

W tym apartamencie do dyspozycji są kuchnia lub aneks kuchenny oraz pralka. Wyposażenie kuchni: płyta kuchenna, piekarnik, lodówka, ekspres do kawy.

Czy Skopje City Square View oferuje transfer lotniskowy i ile on kosztuje?

Można skorzystać z płatnego transferu lotniskowego.

Czy Skopje City Square View przyjmuje zwierzęta i czy obowiązuje dopłata?

Zwierzęta nie są akceptowane.

Jakie udogodnienia dostępności oferuje Skopje City Square View?

Apartament z balkonem: prysznic bezprogowy.

Czy Wi-Fi w Skopje City Square View jest bezpłatne?

Goście mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi.

Jakie wyposażenie jest dostępne w Skopje City Square View?

Apartament z balkonem: klimatyzacja, lodówka, suszarka do włosów.

Czy Skopje City Square View ma windę?

W budynku jest winda.

Jaki jest minimalny wiek przy samodzielnym zameldowaniu?

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Opinie o Skopje City Square View

Średnia ocena z 72 opinii gości to 9,4/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Skopje City Square View. Dodaj swoją na sleephotelsskopje.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10