Nixara Skopje centre

Apartmán

Skopje, Severní MakedoniePetar Pop Arsov, 1000

Vyberte termín a ověřte ceny.

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 2 hosty
  • Rozloha: 35 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 1

Ceny a dostupnost

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

Nixara Skopje centre v lokalitě Skopje nabízí terasu.

Parkování je k dispozici. Používání Wi-Fi není zpoplatněno. Ubytování a místo „Skopje Zoo“ dělí 1,1 km. Místo „Memorial House of Mother Teresa“ je vzdálené 1,3 km od ubytování.

„Apartmán s 1 ložnicí“ pojme až 2 osoby. Fén a sprcha bez prahu jsou v tomto apartmánu. Najdete tu také kuchyň nebo kuchyňský kout, kávovar, troubu a lednici. Vybavení zahrnuje také televizi, balkon nebo terasu, klimatizaci a pračku. V tomto apartmánu máte výhled na hory.

Vzdálenosti k vybraným místům

Museum of the City of Skopje1,3 km vzdušnou čarou
Museum of the Macedonian struggle1,4 km vzdušnou čarou
Kamenný1,9 km
Ostrovo Arboretum8,1 km vzdušnou čarou

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento apartmán vašim potřebám?

Apartmán

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Apartmán s 1 ložnicí

▾

Nixara Skopje centre - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Soukromé parkoviště
  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Terasa

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Hosté mladší 18 let se mohou přihlásit pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Parkování je k dispozici.

Poplatky a záloha

Ubytování může vyžadovat zálohu ve výši 150 EUR. Úhrada: hotovost; při přihlášení. Vrácení: hotovost; při odhlášení.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyk
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Скопје“ od ubytování „Nixara Skopje centre“?

Železniční stanice „Скопје“ se nachází 2,5 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Letiště Priština“ od ubytování „Nixara Skopje centre“?

Letiště Priština se nachází 71,5 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Přečtěte si recenze apartmánu Nixara Skopje centre nebo přidejte vlastní.

Podělte se o zkušenosti z pobytu v ubytování Nixara Skopje centre. Napište, jak hodnotíte pokoj, čistotu a služby. Vaše recenze pomůže ostatním vybrat si ubytování.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10