Apartment Emilija

Apartament

Skopje, Macedonia Północna11 October Street 6 12, 1000

Wybierz daty, aby sprawdzić ceny.

Cena zależy od terminu pobytu.

  • Do 5 osób
  • Powierzchnia: 90 m²
  • Sypialnie: 2

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

  • Korzystasz bezpłatnieNie pobieramy opłaty za sprawdzenie ofert.
  • Sprawdzasz bez zobowiązańSam wybór dat nie oznacza rezerwacji.
  • Poznaj obiekt przed rezerwacjąZdjęcia, wyposażenie i opinie w jednym miejscu.
  • Jasne warunki rezerwacjiPłatność i anulowanie poznasz przed potwierdzeniem.

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie Apartment Emilija?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

O obiekcie

„Apartament z 2 sypialniami” oferuje 90 m² dla maksymalnie 5 osób. Do dyspozycji gości jest kuchnia lub aneks kuchenny, więc można samodzielnie gotować. W tym apartamencie można korzystać z pralki, prywatnej łazienki i klimatyzacji. Wyposażenie kuchni: płyta kuchenna, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, lodówka. Apartment Emilija znajduje się w miejscowości Skopje.

Plac Macedonia znajduje się 300 m od obiektu.

Odległości są orientacyjne. Długość trasy może się różnić.

Odległości do wybranych miejsc

Plac Macedonia300 m
Kamienny Most500 m
Kale Fortress1,5 km
Museum of the Macedonian struggle450 m

Czy ten obiekt odpowiada Twoim potrzebom?

Może pasować, jeśli…

  • Jeśli chcesz samodzielnie gotować, „Apartament z 2 sypialniami” ma kuchnię lub aneks.Zobacz szczegóły
  • Szukasz więcej niż jednej sypialni? „Apartament z 2 sypialniami” ma 2 sypialnie.Zobacz szczegóły
  • Planujesz pranie na miejscu? „Apartament z 2 sypialniami” ma pralkę.Zobacz szczegóły

Sprawdź przed rezerwacją

Wybór pokoi

Apartament z 2 sypialniami

Apartment Emilija - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • bezpłatny parking
  • klimatyzacja
  • pokoje rodzinne
  • całkowity zakaz palenia

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowaniedo

Wiek przy zameldowaniu

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Pobyt dzieci

Goście mogą przebywać w obiekcie niezależnie od wieku.

Pobyt dzieci jest dozwolony.

Internet

Goście mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi.

Parking

Parking jest dostępny. Korzystanie jest bezpłatne.

Opłaty i depozyt

Obiekt może wymagać depozytu w wysokości 100 EUR. Pobranie: gotówka; przy zameldowaniu. Zwrot: gotówka; przy wymeldowaniu.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Informacja obiektu — język oryginału

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Obiektem zarządza osoba prywatna.

Języki
  • angielski
  • MK
  • SR
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Apartment Emilija na mapie: Skopje

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Czy Apartment Emilija wymaga depozytu?

Obiekt może wymagać depozytu w wysokości 100 EUR. Pobranie: gotówka; przy zameldowaniu. Zwrot: gotówka; przy wymeldowaniu.

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w Apartment Emilija?

Zameldowanie: od 14:00 do 23:00. Wymeldowanie: do 10:00.

Jakie zakwaterowanie oferuje Apartment Emilija?

Apartament z 2 sypialniami: do 5 osób; 90 m²; liczba sypialni: 2; duże łóżko (typu king-size), łóżko pojedyncze, łóżko pojedyncze, łóżko pojedyncze. Zobacz także szczegóły wyposażenia.

Czy w Apartment Emilija można samodzielnie gotować lub zrobić pranie?

W tym apartamencie do dyspozycji są kuchnia lub aneks kuchenny oraz pralka. Wyposażenie kuchni: płyta kuchenna, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, lodówka.

Czy Apartment Emilija oferuje parking i ile kosztuje parkowanie?

Parking jest dostępny. Korzystanie jest bezpłatne.

Czy Apartment Emilija przyjmuje zwierzęta i czy obowiązuje dopłata?

Zwierzęta nie są akceptowane.

Czy Wi-Fi w Apartment Emilija jest bezpłatne?

Goście mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi.

Jakie wyposażenie jest dostępne w Apartment Emilija?

Apartament z 2 sypialniami: klimatyzacja, lodówka, suszarka do włosów, ręczniki.

Jaki jest minimalny wiek przy samodzielnym zameldowaniu?

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Jak daleko od obiektu „Apartment Emilija” znajduje się Скопје?

Скопје znajduje się 1,2 km od obiektu.

Opinie o Apartment Emilija

Średnia ocena z 168 opinii gości to 9,4/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brian07 - 2025
10/10

Wyjątkowy hotel, bardzo duży i naprawdę przyjemny. Panowała tam wzorowa czystość, a właściciele byli niezwykle mili i gotowi pomóc w każdej potrzebie. Podróżowaliśmy z dwójką dzieci i pobyt okazał się świetny. Wszystko zgadzało się z opisem, a nawet było lepsze. Na pewno zarezerwujemy to miejsce ponownie, gdy będziemy wracać do Skopje.

ℹ) Opinie gości Apartment Emilija nie stanowią oceny serwisu sleephotelsskopje.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10