ANGELS View

Apartmán

Skopje, Severní MakedonieLui Paster 21, 1000

  • Až pro 4 hosty
  • Až 45 m²
  • Ložnice: 2
  • Parkování

Vyberte data a zobrazte ceny

Orientační cena za noc: ~1 322 Kč

Jak zjistit dostupnost ubytování ANGELS View?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

„Dvoupodlažní apartmán“ má 45 m² a pojme až 4 osoby. Dispozice zahrnuje 2 ložnice. ANGELS View se nachází v obci Skopje.

Ve všech ubytovacích prostorách je kuchyň nebo kuchyňský kout k přípravě jídla. Ve všech ubytovacích prostorách můžete využívat sušičku.

Ubytování má zahradu a terasu. Hosté mohou využívat bar. Mezinárodní letiště Skopje je 19 km od ubytování.

Vzdálenosti jsou orientační. Délka trasy se může lišit.

Vzdálenosti k vybraným místům

Kamenný600 m
Museum of the City of Skopje240 m
Ostrovo Arboretum6,9 km
Museum of the Macedonian struggle630 m

Odpovídá toto ubytování vašim potřebám?

Může vám vyhovovat, pokud…

Nabídka pokojů

Vybavení v každém ubytování

  • Kuchyň nebo kuchyňský kout
  • Sušička

Apartmán s 1 ložnicí

Dvoupodlažní apartmán

Jednolůžkový pokoj

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Pobyt dětí je povolen.

Internet

Wi-Fi je k dispozici. Služba je zdarma.

Parkování

Parkování je k dispozici. Služba je dostupná přímo v ubytování. Informace o ceně není uvedena.

Děti a přistýlky

Přistýlka - pro děti od 0 let

Zvířata

  • Domácí zvířata jsou povolena. Může být účtován poplatek.
Informace ubytování — původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • anglicky
  • rusky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

ANGELS View - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště v objektu
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Domácí zvířata povolena
  • Bar
  • Denní úklid

ANGELS View na mapě: Skopje

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jaký je minimální věk pro samostatné přihlášení?

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Jsou povolena domácí zvířata?

Domácí zvířata jsou povolena. Mohou být účtovány další poplatky.

Jaké jsou časy přihlášení a odhlášení?

Přihlášení: od 15:00 do 23:00. Odhlášení: od 06:00 do 11:00.

Jaké jsou rozdíly mezi nabízeným ubytováním?

Apartmán s 1 ložnicí: až 2 osob; 30 m²; počet ložnic: 1. Dvoupodlažní apartmán: až 4 osob; 45 m²; počet ložnic: 2. Podívejte se také na podrobnosti o vybavení.

Lze si v ubytování vařit nebo vyprat?

Ve všech ubytovacích prostorách je kuchyň nebo kuchyňský kout.

Je k dispozici parkování a je zpoplatněné?

Parkování je k dispozici. Služba je dostupná přímo v ubytování. Informace o ceně není uvedena.

Je k dispozici Wi-Fi a je zpoplatněné?

Wi-Fi je k dispozici. Služba je zdarma.

Jak daleko je Скопје od ubytování „ANGELS View“?

Скопје se nachází 1,3 km od ubytování.

Jak daleko je letiště „Letiště Priština“ od ubytování „ANGELS View“?

Letiště Priština se nachází 72,4 km od ubytování.

Recenze ubytování ANGELS View

Průměrné hodnocení z 38 recenzí hostů je 6,8/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O ANGELS View zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleephotelsskopje.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10